רשלנות רפואית באבחון סרטן צוואר הרחם

רשלנות רפואית באבחון סרטן צוואר הרחם

רשלנות רפואית באבחון סרטן צוואר הרחם

ככל שעוברות השנים הידע שצוברים הרופאים בתחום של סרטן צוואר הרחם הולך וגדל וכך גם שיטות הטיפול המוצעות לנשים החולות במחלה. בכל המחקרים הנעשים בתחום ישנה תמיד תמימות דעים לגבי נקודה אחת והיא: ככל שהמחלה מאובחן מוקדם יותר, כך ניתן לטפל בה בצורה יעילה יותר. זו הסיבה שבגללה נשים שסבלו מרשלנות רפואית באבחון צוואר הרחם כועסות כל כך, ובצדק. כל אישה שהולכת להיבדק אצל רופא יוצאת מנקודת הנחה שהוא יעשה כל מה שאפשר, לפני הכול, כדי לאבחן את המחלה שממנה היא סובלת. לכן עגמת הנפש היא כל כך גדולה, שכן אם הרופא לא היה מתרשל בתפקידו והיה מאבחן בזמן את המחלה, סביר להניח שהיום מצבה של האישה החולה היה אחר. זה נשמע לך מוכר? גם את סבלת ממקרה כזה? אם כך, כדאי שתדעי שיש מה לעשות בנידון והכתובת שאליה כדאי לך לפנות היא משרדו של עוה"ד יובל שטטרמן.

כיצד עוה"ד יוכל לסייע?

אומנם זה נכון שאפילו עוה"ד המנוסה ביותר בתחום הרשלנות הרפואית לא יוכל להחזיר את המצב לקדמותו ומבחינה רפואית הוא לא יוכל לסייע לך, אך מבחינות אחרות הוא בדיוק הכתובת הנכונה. העניין הוא שאם הרופא שבדק אותך התרשל בתפקידו והתגלה איחור באבחון סרטן צוואר הרחם, הרי שהמינימום שהוא יכול לעשות זה לתת את הדין על דבריו ולפצות אותך. אומנם זה נכון שהפיצוי לא ישנה את מצבך הבריאותי, אך הוא כן יסייע לך להתמודד עם העניין. לכן כדאי שתקבעי לעצמך פגישה עוד היום עם עו"ד יובל שטטרמן, כי אם את יוצאת למאבק על זכויותייך, עדיף שעוה"ד הטוב ביותר ילווה אותך בעניין.

הכיני את עצמך לקראת הבאות

חשוב שתדעי, במידה ואת מחליטה להיאבק על זכויותייך ולתבוע את הרופא המתרשל, שאת יוצאת היום למאבק לא פשוט. כמובן שגם הרופא מצדו יגיע לפחות עם עו"ד דין ויתרה מכך, לרוב יהיה עלייך לוותר על החיסיון הרפואי שלך במהלך התביעה. לכן חשוב שתדעי לקראת מה את הולכת ואין ספק שעדיף לך לבחור את עוה"ד הטוב ביותר שיוכל לעזור לך לכל אורך הדרך.

admin

-->